Blog

Finanse

Czy warto otworzyć konto Lion’s Prime?

Obecnie na rynku produktów bankowych mamy ogromny wybór kont bankowych z których część jest darmowych. Niedawno pojawiło się zupełnie nowe, mało komu znane – Konto Lion’s Prime! Czy mając zamiar otworzyć konto bankowe, warto zainteresować się rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym Lion’s Prime oferowanym za 0 zł?

Konto Lion’s Prime to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy oferowany za 0 zł.
Karta debetowa Debit Mastercard

Korzyści z konta w Lion’s Banku:

 • 0 zł za wydanie debetowej karty płatniczej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i zagranicą
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet w systemie Elixir
 • 0 zł za dwa przelewy europejskie (SEPA) w miesiącu

Cechy konta Lion’s Prime

 • 0 zł za prowadzenie i otwarcie konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet w systemie Elixir

Dostęp do Bankowości Internetowej

 • Wykonuj przelewy internetowe do dowolnych odbiorców
 • Kontroluj swoje finanse z każdego miejsca na świecie
 • Sprawdzaj na bieżąco wpływy na rachunek

Karta debetowa Debit Mastercard®

 • Gwarancja bezpieczeństwa wykonywanych transakcji
 • Wertykalne ułożenie oraz piękna jakość wykonania
 • Luksusowy wygląd

Jak otworzyć konto Lion’s Prime z ekskluzywną debetową kartą płatniczą bez wychodzenia z domu?

Oczywiście przez Internet! Konto Lion’s Prime otwórz przez Internet.

Reklama
Finanse

Przegląd nowych produktów w Alior Banku

W ostatnich dniach w Alior Banku nastąpiła niewielka zmiana w trzech produktach finansowych. Oferta kredytu konsolidacyjnego, konta lokacyjnego na nowe środki oraz karty kredytowej TU i Tam została odświeżona. W przypadku kredytu konsolidacyjnego oprocentowanie zostało obniżone do poziomu 5,9% w sakli roku, natomiast wysokość oprocentowania na lokacie została podwyższona do 2,5% w skali roku dla nowych środków do kwoty 100 tys. zł.

Wygodna Konsolidacja z niskim oprocentowaniem

konsolidacjaMasz kilka kredytów w innych bankach na łączną kwotę minimum 30 tys. zł? Jeśli tak, przenieś je do Alior Banku, łącząc w jeden wygodny kredyt konsolidacyjny o niskim oprocentowaniu tylko 5,9%. Przy okazji możesz także sięgnąć po dodatkową gotówkę na niespodziewane wydatki.

Konto Lokacyjne na nowe środki

Chcesz, żeby Twoje oszczędności zarabiały? Wypróbuj Konto Lokacyjne w Alior Banku! Gwarantujemy oprocentowanie aż 2,5% w skali roku dla nowych środków do kwoty 100 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od otwarcia Konta Lokacyjnego.

Karta kredytowa TU i TAM w Alior Banku

Często podróżujesz za granicę? Poznaj nową kartę kredytową Mastercard® TU i TAM, która zapewnia zwrot do 300 zł rocznie. Wystarczy płacić kartą w walutach obcych w sklepach stacjonarnych i internetowych, a bank co kwartał wypłaci premię w wysokości 1% wartości transakcji bezgotówkowych (nawet 75 zł kwartalnie). Zamów kartę i ciesz się tańszymi zakupami!

Dowiedz się więcej ››

Pożyczki

Pożyczka na raty bez weryfikacji baz na spłatę długów

Pożyczka na raty bez weryfikacji baz BIK, KRD, BIG na spłatę długów, komornika – gdzie osoby posiadające złą historię kredytową, długi, zajęcia komornicze, powinny szukać pożyczki pozabankowe prywatnej bez weryfikacji?

pożyczka bez weryfikacji baz

Pożyczka bez weryfikacji dla osób posiadających złą historię kredytową w BIK i dla każdego, kto nie otrzymał kredytu bądź pożyczki w banku to produkt, który jest najczęściej poszukiwany na rynku. Jeszcze dwa lata temu, znalezienie pożyczkodawcy, który udzieliłby pożyczki bez weryfikacji osobie posiadającej złą historię kredytową graniczyło z cudem, dzisiaj pożyczka bez weryfikacji, która dopasuje się do Ciebie jest dostępna od ręki na jasnych warunkach, bez kruczków.

Pożyczka z zajęciem komorniczym – gdzie uzyskać?

Pożyczka pozabankowa bez weryfikacji Rapida Money to obecnie jedyna, pewna, sprawdzona i bezpieczna pożyczka pozabankowa na rynku dla osób posiadających złą historię kredytową.

Teoretycznie z otrzymaniem pożyczki bez weryfikacji dla osób ze złą historią kredytową nie ma większych problemów. Jeśli Klient spełni niezbyt wygórowane warunki, otrzymuje pieniądze i wówczas może spłacić długi, również te u komornika i pozbyć się kłopotów finansowych raz na zawsze.

Pożyczki

Jak brać pożyczkę, to online i na dowód osobisty

Jak brać pożyczkę, to online i na dowód osobisty. Pożyczka przez internet, w dodatku na dowód osobisty i za darmo? Mimo że wydaję się to mało prawdopodobne, pożyczki online na dowód osobisty są coraz bardziej popularne. Przede wszystkim dlatego, że udzielne są szybko, przez internet, bez zaświadczeń o dochodach, pierwsza za darmo – z korzyścią dla klientów.

pożyczka na dowód

Trafiasz na wyprzedaż telewizorów, otrzymujesz wspaniałą propozycję wyjazdu na Święta lub wakacje, brakuje pieniędzy na dokończenie remontu lub rachunki za mieszkanie? Twoje konto świeci pustkami? To sytuacje, w których szybki zastrzyk gotówki jest nie tylko wskazany, ale wręcz niezbędny. Kiedy jednak kredyt bankowy – z różnych względów – nie wchodzi w grę, warto rozważyć zaciągnięcie pożyczki przez internet na dowód osobisty.

Czy „pożyczki na dowód” są wiarygodne?

Rynek pożyczek pozabankowych cechuje się coraz większą konkurencją, a to oznacza korzyści dla potencjalnych klientów. Firmy pożyczkowe udzielające pożyczek przez internet wypełniły lukę sektora finansowego, która powstała po wycofaniu się banków z udzielania niewielkich pożyczek na dowód osobisty. Pożyczki udzielane przez firmy pożyczkowe od tych bankowych, różnią się przede wszystkim uproszczeniem wszelkich procedur i ograniczeniem do minimum formalności, co skutkuje szybkością i łatwością z jaką klient otrzymuje pieniądze. W dodatku pożyczkę przez internet można zaciągnąć w krótkim czasie na raty (pożyczka ratalna) i na krótki okres (chwilówka).

Firmy pożyczkowe podlegają ustawowej kontroli, a ich funkcjonowanie wymaga spełnienia określonych kryteriów (m.in. organizacji prawnej firmy jako spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółki akcyjnej oraz finansowego kapitału zakładowego w wysokości co najmniej 200 000 zł). Dzięki temu klienci korzystający z usług firm pożyczkowych mogą czuć się bezpiecznie. Chociażby dlatego, że w każdej chwili można sprawdzić kondycję finansową każdej firmy pożyczkowej w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Pożyczka online korzystna dla klientów

Pożyczka na dowód osobisty przez internet, będzie korzystna przede wszystkim dla tych klientów, którzy potrzebują niewielkiej kwoty na krótki okres i nie mają żadnych wątpliwości, że w niedługim czasie otrzymają środki, dzięki którym dokonają terminowej spłaty pożyczki.

Wybierając pożyczkę przez internet, można zyskać jeszcze więcej – np. zaoszczędzić na prowizji i oprocentowaniu – pożyczkę przez internet otrzymać całkowicie za darmo. Poszukując oferty dla siebie, zawsze warto sprawdzić różne warianty szybkich pożyczek – np. przez porównywarkę pożyczek internetowych Get-Money.pl. Sprawdź, które szybkie pożyczki na dowód osobisty bez zaświadczeń online od Get-Money.pl udzielane są za darmo i na najlepszych warunkach. Dla przykładu opierając są na danych z porównywarki: kilkanaście firm pożyczkowych dla nowym klientów oferuje całkowicie darmowe pożyczki (biorąc pod uwagę spłatę w określonym w umowie terminie).

Niezależnie jednak od oferty, którą wybierzemy, należy przeczytać umowę, jaką mamy podpisać. Tak, by uniknąć wszelkich dodatkowych kosztów i rzeczywiście uzyskać korzystną pożyczkę.